PARTI SILVER, 20 delar, silver, 1900-tal. Vikt 400 g.

Påpetare, 7 kaffeskedar, 6 teskedar, 2 efterättsskedar, 1+1+1+1 bordsskedar.

Bruksslitage, gravyr.

Utropspris
1 500 SEK