SKÄNK, 1800-tal.

SKÄNK, 1800-tal.

Bemålad. Dörrpar. Bakomliggande hyllplan. Bredd 106, djup 46, höjd 77cm. Nyckel finns.

Bruksslitage. Kompletterad. Bytt lås. Nyckel finns.

Utropspris
3 000 SEK