Herrklocka. Automatisk, kronograf, tachymeter, datum, metallicblå urtavla med arabiska siffror, stålvisare, små urtavlor för sekunder, 30 minuter, 12 timmar, vridbar glasring med index för 55 min, safirglas, diameter 40mm. Referensnummer A13335. Länk, Professional, stål med viklås, 18,5cm.
Slitage. Repor på glasring. Ej funktionstestad.