BOK, "Från mina sinnen", Hans Viksten, bibliofilutgåva 266/360 med 4 signerade, numrerade samt daterade färglitografier.
Bokförlaget Alba 1978. Litografier "Högsommar" "Poeten" "Californien" "Lövdungen". Bladstorlek 23 x 26,5 cm.
Smärre slitage på omslag. Ej fullt genomgången.