Smycken
382905

RINGAR, 4 st, 18/23 k guld. Total vikt 14 g.

Ring 23 k guld med blå fasettslipad sten. 3 ringar 18 k guld med kamé, pärla och svart sten.

Repor. Slitage. 23 k ring omarbetad med 18 k i fattning.

Utropspris
4 000 SEK