ARMBANDSUR, 18 k guld, dam, Cartier, Paris, Tank Americaine.
Kvarts. Safirglas. Romerska siffror. Datumvisning. Ljus urtavla. Cabuochonkrona med safir. No 81190- 00015. Dolt viklås 18 k guld. Armband av brunt krokodilläder. Längd ca 4,5 cm. Bredd 2,3 cm.
Bruksslitage. Repor. Ej funktionstestad.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.