KÄPPSKAFT samt NETSUKE 2st, ben, 18/1900-tal.

Käppskaft i form av av Greyhoundliknande hund, längd 10cm. Netsukes i form av figurer höjd 3-4,5cm.

Slitage. Sprickor. Repor.

Utropspris
1 500 SEK