BYRÅ, 1800-tal.

BYRÅ, 1800-tal.

Gråmålad. Tre lådor i front. Skiva med profilerad kant. Runda mässingsbeslag. Längd 103, bredd 51, höjd 82 cm.

Senare bemålad. Slitage. Senare beslag. Renoverad. Nyckel saknas. Nyckel saknas.

Utropspris
3 000 SEK