HERRNECESSAIRE- och RÖKTILLBEHÖR i ked, ostämplat silver, Kina 1800-tal. Vikt 33 g.

Genombrutet hänge med fem dekorerade föremål. Längd 15 cm.
Keden med avslutande ring, längd 18 cm.

Anlöpningar, slitage.

Utropspris
150 EUR