MATTA, Serafian, Isfahan, old. 240 x 155 cm.

Rund medaljong i rött, blått och beige mot röd blomsterfylld botten. Signerad samt med Irans flagga.

Smärre slitage. Någon fläck.

Utropspris
18 000 SEK