Smycken
364913

DAMARMBANDSUR, "Time", Dolce & Gabbana, 2000-tal.

Qvartzur i stål med fasettslipat glas, svart urtavla märkt D&G, integrerad länk med viklås. Total längd 17 cm. Originalask medföljer.

Bruksslitage, en fasettslipad glasbit saknas, ej funktionstestad. Extra länkbit medföljer.

Utropspris
2 500 SEK