ARMBANDSUR, Rolex, Oyster perpetual datejust.

Ur och länk i stål. Refnr. 16014. Serienr 6005322. Verknr. 6283451. Caliber 3035. Med datumvisning. Urets diam ca 4. Intyg finns.

Glas med repor och nagg. Funktionen ej kontrollerad. Bruksslitage.

Utropspris
13 000 SEK