Klingan märkt "Sthlms polis", samt "Carl Eichorn Solingen". Fäste i mässing, lätt svängd klinga. Balja i skinn med beslag och doppsko i mässing. Tot L ca 80.
Bruksslitage. Bucklor. Repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.