TESERVIS, 11 delar, porslin, trol Europa, 1800/1900-tal.

Polykrom dekor i imarifärger. Tekanna, mjölkkanna, tebojan med lock, skålfat, 7 tekoppar med fat, 2 extra medföljande fat.

Bruksslitage, färgbortfall, nagg. Ett fat med lagning.

Utropspris
2 500 SEK