Målad dekor av blommor och bladverk med par i landskap. Text: "So lange ich lebe auf dieser Erden: So soll mir keiner lieber werden." H 23,5 , 30 x 45.
Ålderrelaterat bruksslitage. Sprickor. Lagning.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.