Smycken
351343

RING, 14k guld med rubin ca0,30ct o briljantslipade diamanter tot ca0,08ct. Vikt 2,3g.

Rubin ca4,9x3,9mm. St 16,75/53.

Smärre bristning i skena. Bruksslitage. Obetydlig nagg på rubin.

Utropspris
1 800 SEK