Fanerad med valnöt. Urtavlan märkt Reid & Auld, Edinburgh. Skuren dekor med tistlar. H 70. Etikettmärkt R & J Sheraton, 5 New Bridge Street, Newcastle in Tyne. Pendel finns.
Fanerskador. Sprickor. Repor. Ej funktionstestad.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.