CREMEKOPPAR MED FAT, 7 st, porslin, "Flora Danica", Royal Copenhagen.

Handmålad floral dekor, guldrand. H 8,5. Ett extra fat medföljer.

Slitage, en saknar lock, en med lagat lock. Någon enstaka nagg.

Utropspris
8 000 SEK