Smycken
339823

RINGAR, 4 st, silver, olika stämplar och stenar. Ca. 1900-talets mitt.

Kultaseppä Salovaara, Åbo. 17+.
Niels Erik From, Danmark. 17+.
E. Granit, Helsingfors. 17.
Ring med sovjetiska stämplar. 17.

Slitage.

Utropspris
150 EUR