PARTI KÄPPAR och VAPEN, 5 delar, 1800/1900-tal.

3 käppar med trä, ben och mässingsknoppar varav en med skuren dekor och skrift: "Mallrias Chegartuer". En sabel märkt bla London. Samt medföljande vapen med krona. l ca 85 - 90.

Slitage. Anlöpningar. Repor.

Utropspris
1 500 SEK