Örhängen ett par, 14k guld med rosenstenar i knut, länkade pärlor diam ca8,65mm, l, ca2, stift, stopper 18k guld. 2 damarmbandsur Prely med integrerad armring 18k guld, Certina 14k guld med doublelänk. Båda manuella.
Örhängen med slitage, en sten med chip. Armbandsur med skador. Delar saknas. Bucklor. Slitage. Ej funktionstestade.