BÖCKER, 2 st om foto, "Portraits", Richard Avedon och "Ritratti", Annie Leibovitz.
Annie Leibovitz-"Ritratti 1980-1995", Milano, 1996. Signerad. 19x13,5.
Richard Avedon-"Portraits", New York 2002. Skapad i samband med utställning på The Metropolitan Museum of Art. 27x21,5.
Ej genomgångna. Repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.