Smycken
327731

RINGAR, 2 st och HÄNGE. 18k guld med blå syntetiska spineller. 1950-tal. Vikt tot ca 9 g.

Ringar st 17,50/55 resp. 17,75/56. Hänge diam ca 1.

Bruksslitage. Skenor på ringar smärre skeva.

Utropspris
3 000 SEK