LJUSSTAKAR, ett par, silver, K & EC, Göteborg 1958.

Avsmalnande skaft avslutad i oval fot med stiliserad bladdekor. Rund ljusmanschett. Fyllda fötter. H 15,5.

Repor. Bruksslitage.

Utropspris
2 000 SEK