Smycken
321361

FICKUR, 18 k guld, innerboett märkt Pateck & Cie Geneve.

Vitemaljerad urtavla med romerska siffror och sekundvisare. Innerboett av gulmetall. Med klockkedja av mässing i kullänk. Klocknyckel. Diam 4,5.

Glas med nagg. Ej funktionstestad. Smärre repor.

Utropspris
3 000 SEK