BYRÅ, 1960-tal.

BYRÅ, 1960-tal.

Palisander. Front med 6 lådor, palisander och ovansida mörkbetsat trä, stålben. L 87 b 42 h 55.

Överdel saknas. Fläckar. Repor. Senare ben.

Utropspris
1 500 SEK