DAMARMBANDSUR, 2 st, Gucci samt Citizen, 1900-tal. Tot vikt 74 g.
Gucci, quartzur, grå urtavla med timmar och datum, vitmetall, l 17. Citizen, quartzur, blå urtavla med timmar och datum, rostfritt stål, nr 6010-Y62546 SB, 2060198, SD 0515, l 17.
Bruksslitage, repor. Gucciur med lösa delar. Ej funktionstestade.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.