REKLAMSKYLT, Husqvarna, plåt, 1900-talets mitt.

Husqvarna Stickmaskiner äro bäst Starka och lättskötta. Hemstickning emottages. Hugo Brusewitz Lito, Göteborg 3023. 37 x 50.

Slitage. Repor.

Utropspris
1 000 SEK