Automatisk, kronograf, safirglas, datum, svart urtavla, glasring stål, refnr 35135000 boett nr 59649087. Originallänk, stål, viklås, refnr 1563/850, l 19. Extra länkbitar medföljer. Ytterkartong, box, handbok och cert medföljer.
Ej funktionstestad. Mindre slitage, repor på boett och armband,