300035

GARNITYR, 5 delar. Förgyllt silver med granater. 1800/1900-tal.

Brosch med glasbesatt gömma på baksidan. H ca 5, b 4.

Hänge med form av rosett, h ca 1,5.

Armband, l ca 17.

Örhänge, ett par med skruv. Diam ca 1.

Slitage, enstaka stenar saknas.

Utropspris
1 500 SEK