Smycken
299708

HALSBAND samt ÖRHÄNGEN, 3 delar, sterling silver och emalj, Danmark och Norge, 1900-talets mitt.

Vitt emaljarbete. Halsband, 2 st, l ca 39-40. Örhängen, l ca 5,3.

Repor och slitage på emaljen. Knut på en halskedja.

Utropspris
1 500 SEK