Armband med bismarcklänk samt två berlocker, 18 k guld, L ca 20. Fingerborg i 18 k guld. Brosch, 18k guld, genombruten dekor samt två hängande kläppar, L ca 3. Hänge, 18k vit guld med stenar i form av hjärta, venetiansk kedja, L ca 1,5-39. Hänge i form av hjärta samt guldklump, 18 k guld, venetiansk kedja, L 1-39. Pansarlänk, L ca 47.
Gravyr. Smärre bucklor. Fingerborg med skada. Slitage.