Allmoge
295737

SLAGBORD, allmoge, 1800-tal.

SLAGBORD, allmoge, 1800-tal.

Träfärgat. Raka kopplade ben. Två uppfällbara(41 resp. 76) skivor med vardera en fot. Tot. l 183, b 120, h 80.

Kraftigt slitage, reparerat.

Utropspris
150 EUR