MEDALJER OCH MÄRKEN, 2+5, 1940-tal, Finland

Kunnia Isänmaa 1939-40, 2 st Lotta Svärd- märken, Petsamo Rovaniemi, AK.
EaS III, silver och emalj, Holger Lindström, Helsingfors 1943.

Skråmor och slitage.

Utropspris
100 EUR