PARTI SMYCKEN, silver, bla Alton och Liisa Vitali, mest 1900-talets andra hälft.
14 olika ringar varav några med stenar, två armringar varav en Liisa Vitali, en armlänk, två broscher, berlock med kedja. Ringstorl 15/47-17/54. Virknål samt skospänne.
Slitage, en brosch skadad och saknar nål. Ej fullständigt genomgångna.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.