Fredrik Isberg

(Sverige, 1846-1904)
Fredrik Isberg
(Sverige, 1846-1904)

FREDRIK ISBERG, akvareller, 2 st. Monogramsign.

Stockholmsmotiv. Bl a från Tjärhovsgatan. 10 x 15,5.

Gulnade. Ej examinerade ur ram.

Utropspris
3 000 SEK