Henry Levy & co, silver. Omega, silver. Damfickur, New England med duplex-gång. Herrfickur, Schweiz, metall. Savonettur, silver samt ett omärkt. Diam ca 4 till 5,5.
Ej funktionstestad. Bruksslitage. Mindre skador.
Proveniens
Bengt Fredins samling.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.