FIGURINER, 4 st, stengods, Lisa Larson Gustavsberg.

"Noshörning" från serien "Menageri", 1965. "Oscar" samt "Julia" från serien "Sekelskiftet", 1973. "Ivan" från serien "Alla värdens barn", 1975, med originalkartong. H 7-15.

"Julia" med smärre nagg. Smärre slitage.

Utropspris
1 800 SEK