BYRÅ, art deco, 1900-talets första hälft.

Björkfanerad, svartlackerad skiva. Tre lådor. Inläggningar. Svängda fötter. L 97, b 46, h 72.

Slitage, skivan med fläckar/skrapmärken. Nyckel saknas. Nyckel saknas.

Utropspris
2 000 SEK