Smycken
253155

ÖRHÄNGEN, ett par, silver 14 diamanter tot ca0,40ct, stoppar 18k vitguld, pärlor, 1900-talets första hälft.

Diamanter med olika slipning. Stift. L 2,7.

Bruksslitage.

Utropspris
2 000 SEK