KLOCKNYCKLAR OCH PETSCHAFTER, 11+2st, 18k guld, silver, en petschaft 14k guld.
Klocknycklar i form av spiror, ovala med karneoler och onyx. En petschaft 14k och en 18k guld, en med monogram och en med mansprofil i ametist. Två dubbelnycklar doublé. L 2,5-6.
Slitage. Skador. Nagg på stenar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.