Allmoge
248659

VÄGGSKÅP, allmoge, delvis 1700-tal.

Brunbetsat, raka sidor, dörr med nischdekor av renässanstyp. L 86, b 31, h 80.

Slitage, ej komplett, kompletterat och renoverat. Bakstycke saknas.

Utropspris
2 000 SEK