OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, 1700/1800-tal.

"Fru Maria von Siegroth". 79x65.

Uppfodrad på duk. Reva med lagning och retusch, färgbortfall, krackelyr.

Utropspris
6 000 SEK