HERRFICKUR, guld 18 K. Sign Breguet & fils.

Spindelgång med kvartsrepetition. Diam ca 54 mm.

Skador, funktion ej kontrollerad.

Proveniens

Bengt Fredins samling.

Utropspris
10 000 SEK