BOKPARTI, 10 st, bla "Clavis Lingvae sanctae novi Testamenti..." av Christian Stockius, Jena 1737.
Även bla "Vera Christiani Religio contines Universam Theologiam.." vol I-II, av Emanuel Swedenborg, Tubingen och London 1857-58. Hel- och halvfranska skinnband.
Slitage, ej genomgångna.
Proveniens
Bengt Fredins samling
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.