Okänd konstnär 1800-talets första hälft

OKÄND KONSTNÄR 1800-TALETS FÖRSTA HÄLFT, teckning, sign. och dat. 1832.

"Van Dyck".
Signerad U. M. Spaake.
42,5 x 30.

Revor, ej examinerad ur ram.

Utropspris
300 EUR