Morten Müller

(Norge, 1828-1881)
Morten Müller
(Norge, 1828-1881)

MORTEN MÜLLER, kopia efter, olja på duk, märkt Cop Morten Müller.

Motiv av nattfiske. 111 x 83.

Smärre repor.

Utropspris
3 000 SEK