Smycken
241808

MEDALJONG, 18k guld med orientaliska pärlor och emalj, 1800-talets andra hälft. Tot ca 17 g.

Gömma för foto och hårlock. H 6. I originaletui.

Slitage. Går ej att stänga ordentligt. Glas utbytta mot plast.

Utropspris
3 000 SEK