Allmoge
235328

KISTA, allmoge, Delsbo, bär dat 1858.

Målad dekor med motiv av blommor och hjärtan. Snedställda sidor. L 89, B 60, H 58. Nyckel finns.

Slitage. Repor. Smärre färgbortfall.

Utropspris
4 000 SEK