Genombruten parerplåt med dekor av Österrike/Ungerns vapen. Grepp klätt med hajskinn. Balja i läder bronserade mässingsbeslag. Dekor av Frans Joseph I vapen. L 98.
Slitage. Repor. Lädret med sprickor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.